Home Rozkłady Jazdy Kraków - Świątniki Górne

Kraków - Świątniki Górne (wakacje)

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail


Rozkład Jazdy Autobusu  ( Wakacje )

Linia zwykła : Kraków Barska – Gaj I – Konary Buk - Świątniki Górne Pętla MPK

W ciągu doby rozkład obsługują 4 autobusy, o pojemności miejsc 23+10.

LpPrzystanekPoniedziałek - PiątekSobota
Niedziela
1Kraków Barska05:20   06:10   07:00   07:40   08:30   09:20   10:00   12:00   13:30   14:05   15:20   16:00   17:10   17:45   18:50   19:30   20:30   21:10   22:15
07:00   08:30   10:10   11:30   12:55  14:10   15:40   16:55   18:10   19:30   21:20
06:40   08:40   15:20   17:20   19:30   21:20
2Kraków Rondo Matecznego05:23   06:13   07:03   07:43   08:33   09:23   10:03   12:03   13:33   14:08   15:23   16:03   17:13   17:48   18:53   19:33   20:33   21:13   22:1807:03   08:33   10:13   11:33   12:58   14:13   15:43   16:58   18:13   19:33   21:2306:43   08:43   15:23   17:23   19:33   21:23
3Kraków Łagiewniki05:27   06:16   07:06   07:46   08:36   09:26   10:06   12:06   13:36   14:11   15:26   16:06   17:16   17:51   18:56   19:36   20:36   21:16   22:2107:06   08:36   10:16   11:36   13:01   14:16   15:46   17:01   18:16   19:36   21:2606:47   08:47   15:26   17:26   19:36   21:26
4Kraków Borek Fałęcki(ul.Zakopiańska)05:30   06:19   07:09   07:49   08:39   09:29   10:09   12:09   13:39   14:14   15:29   16:09   17:19   17:54   18:59   19:39   20:40   21:20   22:2507:09   08:39   10:19   11:39   13:04   14:19   15:49   17:04   18:19   19:39   21:29
06:50   08:50   15:30   17:30   19:40   21:30
5Kraków Góra Borkowska05:31   06:20   07:10   07:50   08:40   09:30   10:10   12:10   13:40   14:15   15:30   16:10   17:20   17:55   19:00   19:40   20:41   21:21   22:2607:10   08:40   10:20   11:40   13:05   14:20   15:50   17:05   18:20   19:40   21:3006:51   08:51   15:31   17:31   19:41   21:31
6Kraków Judyma05:32   06:21   07:11   07:51   08:41   09:31   10:11   12:11   13:41   14:16   15:31   16:11   17:21   17:56   19:01   19:41   20:42   21:22   22:2707:11   08:41   10:21   11:41   13:06   14:21   15:51   17:06   18:21   19:41   21:3106:52   08:52   15:32   17:32   19:42   21:32
7Kraków Opatkowice05:35   06:24   07:14   07:54   08:44   09:34   10:14   12:14   13:44   14:19   15:34   16:14   17:24   17:59   19:04   19:44   20:45   21:25   22:3007:14   08:44   10:24   11:44   13:09   14:24   15:54   17:09   18:24   19:44   21:3406:55   08:55   15:35   17:35   19:45   21:35
8Kraków Opatkowice CPN05:36   06:25   07:15   07:55   08:45   09:35   10:15   12:15   13:45   14:20   15:35   16:15   17:25   18:00   19:05   19:45   20:46   21:26   22:3107:15   08:45   10:25   11:45   13:10   14:25   15:55   17:10   18:25   19:45   21:3506:56   08:56   15:36   17:36   19:46   21:36
9Libertów05:38   06:27   07:17   07:57   08:47   09:37   10:17   12:17   13:47   14:22   15:37   16:17   17:26   18:01   19:06   19:46   20:48   21:28   22:3307:17   08:47   10:27   11:47   13:12   14:27   15:57   17:12   18:27   19:47   21:3706:58   08:58   15:38   17:38   19:48   21:38
10Gaj I05:40   06:29   07:19   07:59   08:49   09:39   10:19   12:19   13:49   14:24   15:39   16:19   17:28   18:03   19:08   19:48   20:50   21:30   22:3507:19   08:49   10:29   11:49   13:14   14:29   15:59   17:14   18:29   19:49   21:3707:00   09:00   15:40   17:40   19:50   21:40
11Gaj II05:41   06:30   07:20   08:00   08:50   09:40   10:20   12:20   13:50   14:25   15:40   16:20   17:30   18:05   19:10   19:50   20:51   21:31   22:3607:20   08:50   10:30   11:50   13:15   14:30   16:00   17:15   18:30   19:50   21:3807:01   09:01   15:41   17:41   19:51   21:41
12Mogilany ul. Krakowska

06:49   07:32   07:22   08:02   08:52   09:42   10:22   12:22   13:52   14:27   15:42   16:22   17:31   18:06   19:11   19:51   20:52   21:32   22:37

07:22   08:52   10:32   11:52   13:17   14:32   16:02   17:17   18:32   19:52   21:40 

07:03   09:03   15:43   17:43   19:53   21:43

13Mogilany Rynek06:51   07:33   07:23   08:03   08:53   09:43   10:23   12:23   13:53   14:28   15:43   16:23   17:33   18:08   19:13   19:53   20:53   21:33   22:38
07:23   08:53   10:33   11:53   13:18   14:33   16:03   17:18   18:33   19:53   21:4107:04   09:04   15:44   17:44   19:54   21:44
14Mogilany Wiadukt05:44   06:34   07:24   08:04   08:54   09:44   10:24   12:24   13:54   14:29   15:44   16:24   17:34   18:09   19:14   19:54   20:54   21:34   22:39
07:24   08:54   10:34   11:54   13:19   14:34   16:04   17:19   18:34   19:54   21:4207:05   09:06   15:45   17:45   19:55   21:45
15Mogilany Włosań
05:46   06:36   07:26   08:06   08:56   09:46   10:26   12:26   13:56   14:31   15:46   16:26   17:36   18:11   19:16   19:56   20:56   21:36   22:4107:26   08:56   10:36   11:56   13:21   14:36   16:06   17:21   18:37   19:57   21:4407:07   09:07   15:47   17:47   19:57   21:47
16Konary Włosań05:47   06:37   07:27   08:07   08:57   09:47   10:27   12:27   13:57   14:32   15:47   16:27   17:37   18:12   19:17   19:57   20:57   21:37   22:4207:27   08:57   10:37   11:57   13:22   14:37   16:07   17:22   18:38   19:58   21:45
07:08   09:08   15:48   17:48   19:58   21:48
17Konary Buk
05:49   06:39   07:29   08:09   08:59   09:49   10:29   12:29   13:59   14:34   15:49   16:29   17:39   18:14   19:19   19:59   20:59   21:39   22:4407:29   08:59   10:39   11:59   13:24   14:39   16:09   17:24   18:40   20:00   21:4707:10   09:09   15:50   17:50   20:00   21:50
18Świątniki Górne Cmentarz05:51   06:41   07:31   08:11   09:01   09:51   10:31   12:31   14:01   14:36   15:51   16:31   17:41   18:16   19:21   20:01   21:01   21:41   22:4607:31   09:01   10:41   12:01   13:26   14:41   16:11   17:26   18:42   20:02   21:4907:12   09:11   15:52   17:52   20:02   21:52
19Świątniki Górne Rynek05:52   06:42   07:32   08:12   09:02   09:52   10:32   12:32   14:02   14:37   15:52   16:32   17:42   18:17   19:22   20:02   21:02   21:42   22:4707:32   09:02   10:42   12:02   13:27   14:42   16:12   17:27   18:43   20:03   21:5007:13   09:12   15:53   17:53   20:03   21:53
20Świątniki Gór. Pętla MPK05:54   06:44   07:34   08:14   09:04   09:54   10:34   12:34   14:04   14:39   15:54   16:34    17:44   18:19   19:24   20:04   21:04   21:44   22:4907:34   09:04   10:44   12:04   13:29   14:44   16:14   17:29   18:45   20:05   21:5207:15   09:14      15:55   17:55   20:05   21:55