Home Rozkłady Jazdy Kraków - Świątniki Górne

Kraków - Świątniki Górne (ważne od 03.09.2012)

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail


Rozkład Jazdy Autobusu

Linia zwykła : Kraków Barska  –  Gaj I  –  Konary Buk  -  Świątniki Górne Pętla MPK

W  ciągu  doby  rozkład  obsługują  4  autobusy, o  pojemności  miejsc  23+10.

LpPrzystanekPoniedziałek - PiątekSobota
Niedziela
1Kraków Barska05:20   06:20   06:55   07:15   07:50   08:30   09:35   10:10   11:10   12:00   12:30   13:30   14:10   14:50   15:20   15:50   16:20   16:50   17:20   17:50   18:20   19:00   19:40   20:30   21:10   22:1507:00   08:30   10:10   11:30   12:55   14:10   15:40   16:55   18:10   19:30   21:2006:40   07:40   08:40   09:40   12:20   14:20   15:20   16:20   17:20   18:20   19:30   21:20
2Kraków Rondo Matecznego05:23   06:23   06:58   07:18   07:53   08:33   09:38   10:13   11:13   12:03   12:33   13:33   14:13   14:53   15:23   15:53   16:23   16:53   17:23   17:53   18:23 19:03   19:43   20:33   21:13   22:18   07:03   08:33   10:13   11:33   12:58   14:13   15:43   16:58   18:13   19:33   21:2306:43   07:43   08:43   09:43   12:23   14:23   15:23   16:23   17:23   18:23   19:33   21:23
3Kraków Łagiewniki05:26   06:26   07:01   07:21   07:56   08:36   09:41   10:16   11:16   12:06   12:36   13:36   14:16   14:56   15:26   15:56   16:26   16:56   17:26   17:56   18:26 19:06   19:46   20:36   21:16   22:2107:06   08:36   10:16   11:36   13:01   14:16   15:46   17:01   18:16   19:36   21:2606:46   07:46   08:46   09:46   12:26   14:26   15:26   16:26   17:26   18:26   19:36   21:26
4Kraków Borek Fałęcki(ul.Zakopiańska)05:29   06:29   07:04   07:24   07:59   08:39   09:44   10:19   11:19   12:09   12:39   13:39   14:19   14:59   15:29   15:59   16:29   16:59   17:29   17:59   18:29 19:09   19:49   20:39   21:19   22:24
07:09   08:39   10:19   11:39   13:04   14:19   15:49   17:04   18:19   19:39   21:2906:49   07:49   08:49   09:49   12:29   14:29   15:29   16:29   17:29   18:29   19:39   21:29
5Kraków Góra Borkowska05:30   06:30   07:05   07:25   08:00   08:40   09:45   10:20   11:20   12:10   12:40   13:40   14:20   15:00   15:30   16:00   16:30   17:00   17:30   18:00   18:30 19:10   19:50   20:40   21:20   22:2507:11   08:41   10:20   11:40   13:05   14:21   15:50   17:05   18:21   19:41   21:3106:50   07:50   08:50   09:50   12:30   14:30   15:30   16:30   17:30   18:30   19:40   21:30
6Kraków Judyma05:32   06:31   07:06   07:26   08:01   08:41   09:46   10:21   11:21   12:11   12:41   13:41   14:21   15:01   15:31   16:01   16:31   17:01   17:31   18:01   18:31 19:11   19:51   20:41   21:21   22:2607:12   08:42   10:22   11:42   13:07   14:22   15:52   17:07   18:22   19:42   21:3206:51   07:51   08:51   09:51   12:31   14:31   15:31   16:31   17:31   18:31   19:41   21:31
7Kraków Opatkowice05:35   06:34   07:09   07:29   08:04   08:44   09:49   10:24   11:24   12:14   12:44   13:44   14:24   15:04   15:34   16:04   16:34   17:04   17:34   18:04   18:34 19:14   19:54   20:44   21:24   22:2907:14   08:44   10:24   11:44   13:09   14:24   15:54   17:09   18:24   19:44   21:3406:54   07:54   08:54   09:54   12:34   14:34   15:34   16:34   17:34   18:34   19:44   21:34
8Kraków Opatkowice CPN05:36   06:35   07:10   07:30   08:05   08:45   09:50   10:25   11:25   12:15   12:45   13:45   14:25   15:05   15:35   16:05   16:35   17:05   17:35   18:05   18:35 19:15   19:55   20:45   21:25   22:3007:15   08:45   10:25   11:45   13:10   14:25   15:55   17:10   18:25   19:45   21:3506:55   07:55   08:55   09:55   12:35   14:35   15:35   16:35   17:35   18:35   19:45   21:35
 9 Libertów05:38   06:37   07:12   07:32   08:07   08:47   09:52   10:27   11:27   12:17   12:47   13:47   14:27   15:07   15:37   16:07   16:37   17:07   17:37   18:07   18:37 19:17   19:57   20:47   21:27   22:3207:17   08:47   10:27   11:47   13:12   14:27   15:57   17:12   18:27   19:47   21:3706:57   07:57   08:57   09:57   12:37   14:37   15:37   16:37   17:37   18:37   19:47   21:37
 10 Gaj  I05:40   06:39   07:14   07:34   08:09   08:49   09:54   10:29   11:29   12:19   12:49   13:49   14:29   15:09   15:39   16:09   16:39   17:09   17:39   18:09   18:39 19:19   19:59   20:49   21:29   22:3407:19   08:49   10:29   11:49   13:14   14:29   15:59   17:14   18:29   19:49   21:3906:59   07:59   08:59   09:59   12:39   14:39   15:39   16:39   17:39   18:39   19:49   21:39
 11 Gaj  II05:41   06:40   07:15   07:35   08:10   08:50   09:55   10:30   11:30   12:20   12:50   13:50   14:30   15:10   15:40   16:10   16:40   17:10   17:40   18:10   18:40 19:20   20:00   20:50   21:30   22:3507:20   08:50   10:30   11:50   13:15   14:30   16:00   17:15   18:30   19:50   21:4007:00   08:00   09:00   10:00   12:40   14:40   15:40   16:40   17:40   18:40   19:50   21:40
 12Mogilany ul. Krakowska05:42   06:41   07:16   07:36   08:11   08:51   09:56   10:31   11:31   12:21   12:51   13:51   14:31   15:11   15:41   16:11   16:41   17:11   17:41   18:11   18:41 19:21   20:01   20:51   21:31   22:3607:22   08:52   10:32   11:52   13:17   14:32   16:02   17:17   18:32   19:52   21:42 
 13 Mogilany Rynek05:44   06:43   07:18   07:38   08:13   08:53   09:58   10:33   11:33   12:23   12:53   13:53   14:33   15:13   15:43   16:13   16:43   17:13   17:43   18:13   18:43 19:23   20:03   20:53   21:33   22:38
07:23   08:53   10:33   11:53   13:18   14:33   16:03   17:18   18:33   19:53   21:43 
14Mogilany Wiadukt

05:46   06:45   07:20   07:40   08:15   08:55   10:00   10:35   11:35   12:25   12:55   13:55   14:35   15:15   15:45   16:15   16:45   17:15   17:45   18:15   18:45  19:25  20:05   20:55   21:35   22:40

07:24   08:54   10:34   11:54   13:19   14:34   16:04   17:19   18:34   19:54   21:4407:04   08:04   09:04   10:04   12:43   14:43   15:43   16:43   17:43   18:43   19:53   21:43
15Mogilany Włosań
05:48   06:47   07:22   07:42   08:17   08:57   10:02   10:37   11:37   12:27   12:57   13:57   14:37   15:17   15:47   16:17   16:47   17:17   17:47   18:17   18:47 19:27   20:07   20:57   21:37   22:42
07:26   08:56   10:36   11:56   13:21   14:36   16:06   17:21   18:36   19:56   21:4607:06   08:06   09:06   10:06   12:44   14:44   15:44   16:44   17:44   18:44   19:54   21:44
16Konary Włosań05:49   06:48   07:23   07:43   08:18   08:58   10:03   10:38   11:38   12:28   12:58   13:58   14:38   15:18   15:48   16:18   16:48   17:18   17:48   18:18   18:48 19:28   20:08   20:58   21:38   22:4307:27   08:57   10:37   11:57   13:22   14:37   16:07   17:22   18:37   19:57   21:4707:07   08:07   09:07   10:07   12:45   14:45   15:45   16:45   17:45   18:45   19:55   21:45
17Konary Buk
05:51   06:50   07:25   07:45   08:20   09:00   10:05   10:40   11:40   12:30   13:00   14:00   14:40   15:20   15:50   16:20   16:50   17:20   17:50   18:20   18:50 19:30   20:10   21:00   21:40   22:4507:29   08:59   10:39   11:59   13:24   14:39   16:09   17:24   18:39   19:59   21:4907:09   08:09   09:09   10:09   12:47   14:47   15:47   16:47   17:47   18:47   19:57   21:47
18Świątniki Górne Cmentarz05:53   06:52   07:27   07:47   08:22   09:02   10:07   10:42   11:42   12:32   13:02   14:02   14:42   15:22   15:52   16:22   16:52   17:22   17:52   18:22   18:52 19:32   20:12   21:02   21:42   22:4707:31   09:01   10:41   12:01   13:26   14:41   16:11   17:26   18:41   20:01   21:5107:11   08:11   09:11   10:11   12:49   14:49   15:49   16:49   17:49   18:49   19:59   21:49
19Świątniki Górne  Rynek05:53   06:53   07:28   07:48   08:23   09:03   10:08   10:43   11:43   12:33   13:03   14:03   14:43   15:23   15:53   16:23   16:53   17:23   17:53   18:23   18:53 19:33   20:13   21:03   21:43   22:4807:32   09:02   10:42   12:02   13:27   14:42   16:12   17:27   18:42   20:02   21:5207:12   08:12   09:12   10:12   12:50   14:50   15:50   16:50   17:50   18:50   20:00   21:50
 20 Świątniki  Gór. Pętla MPK